MEDIALØFTERE

For håndtering av de tyngste rullene.

Dette er et helt nødvendig utstyr for dere med de største printerene. Nå kan man enkelt håndtere ruller med printmateriale uten å risikere tunge løft og skade på personale. Vi har enkle manuelle modeller og batteridrevne modeller for riktig tunge løft.

Ta kontakt med meg for mer informasjon
- Petter

For håndtering av de tyngste rullene.

Dette er et helt nødvendig utstyr for dere med de største printerene. Nå kan man enkelt håndtere ruller med printmateriale uten å risikere tunge løft og skade på personale. Vi har enkle manuelle modeller og batteridrevne modeller for riktig tunge løft.

Ta kontakt med meg for mer informasjon
- Petter

MEDIALØFTERE

FOR BREDE RULLER

 

Du kan enkelt løfte ruller opp til 500 cm og 300 kg. Unngå ryggskader ved og å laste ruller alene i printeren uten problemer.

MEDIALØFTERE

FOR STORE MASKINER

 

Medieløfterne våre er designet for å lette arbeidet med å mate skrivere. Takket være den lave høyden på hjulene kan du laste inn media på den mest komfortable måten.

Compact Lifter

Beskytt ryggen, tar lite plass

19 850,- (eks.mva)

Compact Lifter Lite

Elektrisk, tar lite plass

32 200,- (eks.mva)

Compact Lifter Pro

Elektrisk, kraftfull løfter

49 050,- (eks.mva)

Quick Lifter

Automatisert løsning for tunge ruller

58 250,- (eks.mva)

Compact e-Lifter LiteCompact LifterCompact e-Lifter ProQuick Lifter
Battery operatedYESNOYESYES
Loading capacity (kg)100200300150
For rolls up to (cm)320500500320
Max. roll Ø (cm)40263030
Lifts up to (cm)170125130120
Battery (cycles)72-54120+
Wheels height (cm)12887,5