MEDIALØFTERE

For håndtering av de tyngste rullene.

For håndtering av de tyngste rullene.

Dette er et helt nødvendig utstyr for dere med de største printerene. Nå kan man enkelt håndtere ruller med printmateriale uten å risikere tunge løft og skade på personale. Vi har enkle manuelle modeller og batteridrevne modeller for riktig tunge løft.

Ta kontakt med meg for mer informasjon

Dette er et helt nødvendig utstyr for dere med de største printerene. Nå kan man enkelt håndtere ruller med printmateriale uten å risikere tunge løft og skade på personale. Vi har enkle manuelle modeller og batteridrevne modeller for riktig tunge løft.

- Petter

MEDIALØFTERE

FOR BREDE RULLER

 

Du kan enkelt løfte ruller opp til 500 cm og 300 kg. Unngå ryggskader ved og å laste ruller alene i printeren uten problemer.

MEDIALØFTERE

FOR STORE MASKINER

 

Medieløfterne våre er designet for å lette arbeidet med å mate skrivere. Takket være den lave høyden på hjulene kan du laste inn media på den mest komfortable måten.

Compact Lifter

Beskytt ryggen, tar lite plass

19 200,- (eks.mva)

Compact Lifter Lite

Elektrisk, tar lite plass

30 850,- (eks.mva)

Compact Lifter Pro

Elektrisk, kraftfull løfter

47 000,- (eks.mva)

Quick Lifter

Automatisert løsning for tunge ruller

55 850,- (eks.mva)

Compact e-Lifter LiteCompact LifterCompact e-Lifter ProQuick Lifter
Battery operatedYESNOYESYES
Loading capacity (kg)100200300150
For rolls up to (cm)320500500320
Max. roll Ø (cm)40263030
Lifts up to (cm)170125130120
Battery (cycles)72-54120+
Wheels height (cm)12887,5